Imię
Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wielokrotny wybór

Administratorem danych osobowych jest FILOLOG Sylwester Szcząchor, ul. Bohaterów Monte Cassino 12, 23-400 Biłgoraj, NIP: 9181673261, REGON: 364614036, telefon: 570 715 010, e-mail: biuro@efilolog.pl

Wielokrotny wybór

Dane wpisane w formularzu zapytania przetwarzane będą w celu wynikającym z funkcji formularza. Podanie danych w formularzu zapytania jest dobrowolne, jednakże ich niepodanie uniemożliwi Pani/Panu przesłanie do nas zapytania. Szczegółowe informacje dostępne są w Polityce prywatności »

Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami!

Copyright 2023. FILOLOG. Wszelkie prawa zastrzeżone. | Projekt i realizacja: KK MARKETING&DESIGN

Dane kontaktowe

Znajdź nas na mediach społecznościowych

ul. Bohaterów Monte Cassino 12
23-400 Biłgoraj

tel. 570 715 010

Jedna z autorek metody, Ola Komada, dokładnie wyjaśnia, na czym polega wyjątkowość i skuteczność metody Teddy Eddie.

Zobacz, co proponujemy dla 2-3 latków

na kursach Teddy Eddie START:

Zerówkowicze i pierwszoklasiści, a więc nasi kursanci w grupach Teddy Eddie ABC i Teddy Eddie SCHOOL dodatkowo pracują z czytaniem globalnym. Co to takiego? Obejrzyj:

Język angielski dla dzieci – ambitna i niebanalna metoda 

Uczymy w oparciu o wieloletnie doświadczenie pedagogiczne i zgodnie ze współczesną glottodydaktyką nauki angielskiego. Nasi metodycy to aktywni lektorzy, którzy wszystkie pomysły sprawdzają w swoich grupach, dzięki czemu proponowany przez nas język angielski dla dzieci jest efektowny, a jednocześnie stanowi dla kursantów świetną zabawę. Korzystamy z nowoczesnych technologii, oferując naszym kursantom interaktywne ćwiczenia na platformie Plac Zabaw, dzięki której maluchy mogą ćwiczyć poznane zwroty także w domu.

 

Angażujemy chętnych rodziców do zabawy z językiem w trakcie codziennych czynności. Kurs języka angielskiego dla dzieci Teddy Eddie polega na tym, że na zajęciach pracujemy w oparciu o TPR (Total Physical Response), angażujące historyjki, wpadające w ucho piosenki i mnóstwo ruchowych gier, stawiając przede wszystkim na komunikację i produkcję językową. Dzięki temu nauka języka angielskiego dla małych dzieci metodą Teddy Eddie łączy przyjemne z pożytecznym.

Nauka języka angielskiego dla dzieci metodą Teddy Eddie to ambitna odpowiedź na zapotrzebowanie rynku na niebanalny kurs. Wczesne lata są kluczowe w rozwoju mózgu maluchów i jest to doskonały moment na to, żeby w ich życiu pojawił się drugi język.

 

Regularne osłuchiwanie się z obcymi dźwiękami i komunikacyjne podejście lektora już od pierwszych zajęć powodują, że kursanci, którzy poznają angielski dla najmłodszych metodą Teddy Eddie nigdy nie odczują tego, czym jest bariera językowa albo niepewność spowodowana koniecznością użycia języka obcego w prawdziwym życiu.

Dlaczego warto postawić na angielski dla dzieci z Teddy Eddie?

Teddy Eddie, czyli język angielski dla najmłodszych

Czasem dyskredytuje się sposoby nauki języka angielskiego dla dzieci mówiąc, że te, które uczyły się już w przedszkolu i te, które zaczynają dopiero w czwartej klasie, koniec końców i tak lądują w tej samej grupie. Ale kurs angielskiego dla dzieci metodą Teddy Eddie jest inny!

 

Nasze dzieci do takiego stopnia potrafią posługiwać się podstawowymi zwrotami i mają tak mocno rozwinięte kompetencje komunikacyjne, że nie mogąc znaleźć dla nich odpowiednich kursów po zakończeniu pracy z metodą… musieliśmy stworzyć kolejną! Savvy Ed to unikatowy kurs angielskiego dla dzieci starszych – zaawansowanych ośmiolatków, czyli tych, którzy ukończyli już angielski dla przedszkolaka.