Imię
Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wielokrotny wybór

Administratorem danych osobowych jest FILOLOG Sylwester Szcząchor, ul. Bohaterów Monte Cassino 12, 23-400 Biłgoraj, NIP: 9181673261, REGON: 364614036, telefon: 570 715 010, e-mail: biuro@efilolog.pl

Wielokrotny wybór

Dane wpisane w formularzu zapytania przetwarzane będą w celu wynikającym z funkcji formularza. Podanie danych w formularzu zapytania jest dobrowolne, jednakże ich niepodanie uniemożliwi Pani/Panu przesłanie do nas zapytania. Szczegółowe informacje dostępne są w Polityce prywatności »

Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami!

Copyright 2023. FILOLOG. Wszelkie prawa zastrzeżone. | Projekt i realizacja: KK MARKETING&DESIGN

Dane kontaktowe

Znajdź nas na mediach społecznościowych

ul. Bohaterów Monte Cassino 12
23-400 Biłgoraj

tel. 570 715 010

System zaliczeń wykorzystuje elementy OCENIANIA KSZTAŁTUJĄCEGO. Wszystko po to, aby wspierać rozwój i talenty młodych kursantów.

Ocenianie kształtujące

Czyli 'stopniowe narastanie' w zadaniach, powtórkach i ułożeniu materiału językowego.

Efekt "kuli śnieżnej"

Savvy Ed to nie tylko podręcznik, to cała filozofia nauczania z wszelkimi potrzebnymi elementami zarówno w zakresie materiału nauczania jak i samych pomocy naukowych. Zadbaliśmy przy tym o perspektywy wszystkich zainteresowanych stron: ucznia, rodzica, nauczyciela i dyrektora szkoły.

W metodzie Savvy Ed przewodnikiem dzieci w anglojęzycznym świecie jest mądry miś Ed, który może podróżować gdzie tylko chce, ponieważ mówi po angielsku. Komunikuje się z dziećmi za pomocą listów, wzbudzając u nich ciekawość świata poprzez snucie opowieści o nowych miejscach, które zwiedził, i podsyłając ciekawostki z różnych zakątków globu dostosowane do wieku dzieci. Nauka angielskiego dla dzieci to także otwieranie okna na wiedzę o otaczającym świecie, pogłębianie znajomości różnych kultur i ciekawe, rozwijające spędzanie czasu. Nasze materiały zapewniają nie tylko odpowiednią liczbę słówek i ćwiczeń, ale także ważne, rozwijające dziecko treści.

Kompaktowość i kompletność

Założenia metodyki​ metody SAVVY ED

Obudź ciekawość świata poprzez naukę angielskiego

Dzieci uczą się budować nowe zdania, precyzyjnie wyrażać myśli po angielsku, z czasem rozwijają umiejętność czytania, pisania, ale także rozwiązywania testów, bo również takim wyzwaniom w swoim życiu będą musiały sprostać. Nadrzędnym celem metody pozostaje jednak to, co nauka języka obcego daje nam przede wszystkim: umiejętność komunikacji i prowadzenia swobodnej rozmowy. Język angielski dla dzieci będzie przecież codziennie wykorzystywanym narzędziem dla pokolenia naszych dzieci. Mimo, że treści w stosunku do przedszkolnych są poważniejsze, nadal procesowi nauki języka na kursach Savvy Ed towarzyszy dobra zabawa!

Jak uczymy metodą Savvy Ed?

Jest dedykowany uczniom kontynuującym naukę po programie przedszkolnym np. Teddy Eddie. Uczniowie zakwalifikowani na kurs Savvy Ed rozpoczynają egzaminacyjną ścieżkę edukacyjną, przygotowującą do egzaminów Cambridge English. Choć dzieci opanowują na kursie ogrom materiału, Savvy Ed jest równocześnie bardzo przyjazny dla młodych uczniów. Nasz sukces polega na tym, iż dzieci zupełnie nie zdają sobie sprawy z tego jak wiele się uczą i ile od nich wymagamy. Nauka nie sprawia problemów, gdyż bazujemy na ich wiedzy i doświadczeniu językowemu nabytym w poprzednich latach.

Savvy Ed to ambitna metoda nauczania języka angielskiego dla dzieci w wieku 7-10 lat.

Systemy motywacyjne

Zostały wkomponowane w metodę- nie da się ich ominąć! Podczas lekcji wykorzystywane są elementy GRYWALIZACJI (np. dzieci zdobywają grudki złota, aby zbudowac swoje Złote Królestwo). Savvy Ed przesyła dzieciom listy z całego świata, motywując i nagradzając aktywność i zaangażowanie.