O nas

O nas

Filolog to szkoła, którą tworzymy z pasją. To idea, w której realizację angażujemy się w 100%. To długoletnie doświadczenie zdobyte w pracy z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi, ale również  nowoczesne, otwarte i twórcze podejście do dydaktyki i metodyki nauczania języków obcych. W naszych kursantach budzimy świadomość, że nauka języka nie powinna być celem samym w sobie, ale narzędziem do poznawania świata i poszerzania swoich horyzontów. Filolog to nie tylko miejsce na mapie naszego miasta. To przede wszystkim zgrany zespół ludzi, którzy patrzą w tym samym kierunku. UCZYMY, BO LUBIMY!

Nasz zespół

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami!

Administratorem danych osobowych jest FILOLOG Sylwester Szcząchor, ul. Bohaterów Monte Cassino 12, 23-400 Biłgoraj, NIP: 9181673261, REGON: 364614036, telefon: 570 715 010, e-mail: biuro@efilolog.pl

Dane wpisane w formularzu zapytania przetwarzane będą w celu wynikającym z funkcji formularza. Podanie danych w formularzu zapytania jest dobrowolne, jednakże ich niepodanie uniemożliwi Pani/Panu przesłanie do nas zapytania. Szczegółowe informacje dostępne są w Polityce prywatności »

©2021 Filolog Szkoła Językowa, projekt i wykonanie Net Partners