Imię
Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wielokrotny wybór

Administratorem danych osobowych jest FILOLOG Sylwester Szcząchor, ul. Bohaterów Monte Cassino 12, 23-400 Biłgoraj, NIP: 9181673261, REGON: 364614036, telefon: 570 715 010, e-mail: biuro@efilolog.pl

Wielokrotny wybór

Dane wpisane w formularzu zapytania przetwarzane będą w celu wynikającym z funkcji formularza. Podanie danych w formularzu zapytania jest dobrowolne, jednakże ich niepodanie uniemożliwi Pani/Panu przesłanie do nas zapytania. Szczegółowe informacje dostępne są w Polityce prywatności »

Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami!

Copyright 2023. FILOLOG. Wszelkie prawa zastrzeżone. | Projekt i realizacja: KK MARKETING&DESIGN

Dane kontaktowe

Znajdź nas na mediach społecznościowych

ul. Bohaterów Monte Cassino 12
23-400 Biłgoraj

tel. 570 715 010

Nasz FILOLOG to idea, w której realizację angażujemy się w 100%, zgodnie z ugruntowanymi przekonaniami, że skutecznie nauczać można tylko wtedy, gdy jesteśmy uważni na potrzeby dzieci i utrzymujemy stały kontakt ze świadomymi rodzicami. Nie stoimy w miejscu, cały czas inwestujemy w rozwój kompetencji naszej kadry i rozbudowę bazy materiałów dydaktycznych. Jesteśmy przekonani, że postępy językowe naszych kursantów są możliwe dzięki najlepszym na rynku licencjonowanym programom i metodom nauczania, najwyższej jakości pomocom naukowym, konsekwencji i odpowiedzialnej komunikacji w duchu Pozytywnej Dyscypliny.

Ewa Szcząchor

Sylwester Szcząchor

Mózgiem FILOLOGa jest Sylwester Szcząchor - ponad 20 letnie doświadczenie w edukacji systemowej. Odpowiedzialny za zarządzanie i funkcjonowanie Naszego FILOLOGA. Nadzoruje pracę lektorów oraz ustala harmonogram pracy. Bez niego, po prostu prowadzenie Szkoły nie byłoby możliwe. 


Sprawia, że panuje tu atmosfera jak w domu. A wszystkie dzieci, które po zajęciach przychodzą po cukierka, chętnie obdarowuje także zrozumieniem i troską.


Nieustannie nadzoruje i dba o wysoki standard jakości nauczania oraz efektywną organizację Szkoły w celu zaspokojenia potrzeb uczniów i osiągnięcia zamierzonych celów edukacyjnych.

Naszym serduchem metodycznym FILOLOGa jest Ewa Szcząchor - metodyczka pełną parą, która inspiruje i szkoli nie tylko cudowną kadrę naszej szkoły, ale również setki nauczycieli w całej Polsce! Jest to gwarantem jakości metodycznej naszych zajęć i solidnego przygotowania kadry do pracy autorskimi metodami.

Ciągle obecna duchem i ciałem na Filologowych zajęciach
W pokoju lektorskim dba o dobrostan lektorów obdarzając uśmiechem i posyłając coraz to nowe pomysły na aktywności.
A czasem przemyka po korytarzu, z radością zagadując FILOLOGowe Mamuśki i Tatuśków.
 
Dodatkowo jest Certyfikowaną Edukatorką Pozytywnej Dyscypliny, a to oznacza, że dba o skuteczną, opartą na szacunku komunikację na każdej płaszczyźnie. Jako specjalistka od zarządzania trudnymi zachowaniami, wspiera lektorów jak tylko może, gdy tylko pojawiają się trudności.
 
Uwielbia, szanuje, docenia i wierzy w ludzi niezależnie od wieku i przyciąga osoby o podobnych wartościach